Hotel Napoleon

ubytovanie Petrovice
 

*** Hotel Napoleon / ubytovanie Petrovice

Hotel Petrovice Napoleon
Hotel Napoleon sa nachádza na hrebeni východných Krušných hôr v obci Nakléřov v blízkosti hraničného prechodu Petrovice 1500m od diaľnice D8 na exite 87. Je posledným miestom v Čechách, kde sa dá ubytovať pri cestách do štátov severnej Európy alebo na prehliadku Drážďan, Tisských stien, Labských pieskovcov, tiesňav vo Hrensku. Leží priamo na cyklistickej Krušnohorskej magistrále.

Hotel Petrovice ubytovanie Napoleon:
Hotel Napoleon ponúka ubytovanie v 6 dvojlôžkových izbách, v 1 dvojposteľovom apartmáne s možnosťou dvoch prísteliek a v 1 päťpostelovej izbe. Všetky izby sú vybavené sprchou, umývadlom a WC. Ďalej možno využiť viac lôžkovú turistickú izbu pre rodinu alebo partiu. Cena je za osobu a deň 300,- Kč. V prípade dlhodobejšieho pobytu tu poskytujú zľavy.

Ubytovanie Petrovice hotel Napoleon reštaurácia:
Hotelová reštaurácia a bar poskytuje teplé jedlá po celý deň. Ceny sú od 50,- do 150,- Kč. Kapacita reštaurácie je 50 miest na sedenie. Teplé jedlá po celý deň, klasické aj minutkové alebo jedlá z rýb. V letných mesiacoch priamo nabáda k posedeniu letná slnečná terasa.

Petrovice ubytovanie hotel Napoleon poloha:
Hotel Napoleon je od mesta Ústí nad Labem vzdialený asi 10 km po ceste č.248 a alebo 2 km diaľnice D8 exit 87. Teplice sú vzdialené 15km a Dečín 25km. Do Drážďan po diaľnici cesta trvá cca 15 minút. Hotel Napoleon je umiestnený na hlavnom ťahu Ústí nad Labem - hraničný priechod Petrovice-Braitenau (SRN).

Hotel Petrovice ubytovanie Napoleon okolie:
Okolie penziónu tvorí nádherná príroda s možnosťou lyžovania v neďalekej Telnici a nezabudnuteľný výhľad na Krušné, Lužické a Jizerské hory (pri dobrej viditeľnosti je vidieť televízny vysielač na Ještedu u Liberca) a Dečínský Snezník priamo z okien izieb. Z neďalekej vyhliadky je výhľad na České stredohorie. Českosaské Švajčiarsko s tiesňavami vo Hrensku.

Dovolenka severné Čechy Petrovice hotel Napoleon turistika:
V zimnom období vedú priamo od hotela bežecké trate alebo možno využiť neďaleké lyžiarske stredisko Telnice, kde sú zjazdovky, ako pre náročných lyžiarov, tak pre deti. V letnom období sa v okolí ponúka cykloturistika, vychádzky do Labských pieskovcov cez nové cyklotrasy pozdĺž Labe do Bad Schandau, Königstein, Pirna, Drážďaň alebo na druhú stranu na Cínovec, Moldava, Fláje a na nemeckej strane Altenberg s aquaparkom, Bärenstein, Bad Gottleuba atď. Vo vzdialenosti dvoch kilometrov možnosť kúpania v prírodnom rybníku s priezračnou vodou.
Hotel Petrovice Napoleon - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Petrovice Napoleon - hotel má reštauráciuHotel Petrovice Napoleon - hotel má vináreňHotel Petrovice Napoleon - k dispozícii letná terasaHotel Petrovice Napoleon - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Petrovice Napoleon - Izby s vlastnou toaletou
Odporúčajte tyto stránky: